Лабораторія фітосозології
Лабораторія є основним виконавцем кількох Угод про співпрацю між Державним природознавчим музеєм (Львів, Україна) та
- Інститутом ботаніки, Карл-Франзенс університет (м. Грац, Австрія) із питань вивчення заплавних лісів Дунайсько-Карпатського регіону та вивчення поширення та впливу інвазійних видів рослин на фіторізноманіття;
- Дунайсько-Карпатською Програмою WWF (м. Відень, Австрія) з питань створення та підтримки природоохоронних територій й розвитку екологічної мережі в регіоні Українських Карпат, підтримка природної спадщини ЮНЕСКО, а також покращення природоохоронного законодавства.